Revolut - Finest Selection

Finest Selection
Finest Selection
Menu
Přejít na obsah
Moje webová stránka
Britský finanční startup Revolut úspěšně soupeří
s tradičními bankami...
Pokud znáte Revolut, ještě ho nemáte a chcete kartu zdarma, pak můžete začít rovnou na tomto odkazu.

Pokud netušíte co to je, pak je to skvělý způsob jak platit cokoliv kamkoliv rychle a levně. Můžete platit kartou na účet v rámci služby
a to v České republice i do zahraničí. Do zahraničí to dává největší smysl, jelikož dostanete nejlepší kurzy a nulové poplatky za převod. Revolut je registrovaný jako klasická banka (se všemi výhodami pojištění), ale jde na to trochu jinak. Je soustředěný spíše na samotné placení a v tom je geniální.

Standardní účet je zdarma, používáte ho prostě a jednoduše tak, jak jste běžně zvyklý, ale za nejvýhodnějších podmínek (pokud je něco výhodnějšího, tak mi dejte vědět). Peníze na Revolut dostanete třeba i tak, že si je tam pošlete z klasické kreditky - je to tedy pohodlné
a je to na účtu okamžitě.
Veškerá správa je přes aplikaci (Android/iPhone resp. iOS). Aplikace je od března 2019 i komplet v češtině. Vše je funkční za pár minut.
V aplikaci si můžete generovat například i virtuální kreditní karty, zdarma, online, okamžitě. Zaregistrovat je na Google Pay (a platit mobilem – platí pro generované MasterCard a fyzické karty).

Účet vedete v jakékoli měně, převody jsou ihned za nejlepší kurzy a bez poplatku (se Standardním účtem zdarma je to do cca 130.000 Kč měsíčně). Dokonce jsou i všechny výběry z bankomatu zdarma (se Standardním účtem zdarma je to ale jen do 5000 Kč/měsíc). Můžete přijímat platby v jiných měnách na IBAN účet bez poplatku, můžete si vygenerovat i odkaz, aby Vám někdo zaplatil platební kartou online a další vychytávky.

Kartu je možné na jeden klik zmrazit/zablokovat a při placení zase odblokovat (toto má třeba i mBank, ale tak složitě schované a krkolomné, že se to tam prostě nedá pohodlně používat). Je možné tam kupovat nejen klasické měny, ale i kryptoměny a letos přibude i možnost investic (nákup akcií / fondů bez poplatků). Při registraci přes tento odkaz můžete mít teď i klasickou plastovou platební kartu zdarma! Přijde Vám v hodně stylové krabičce.

 
Za měsíční poplatek jsou stylovější karty, třeba kovová, neomezené převody, extra pojištění, nebo třeba i vstupy do letištních salónků, cashback atd.

 
Doporučuji prostě udělat registraci, nainstalovat aplikaci a proklikat si ji. Je fakt ultimátní a ostatní banky by se mohli učit…Specifikujte váš zájem o další informace.
Finest Selection
Created by Jan Rychtařík © 2017 - 2024
Specifikujte váš zájem o další informace.
Návrat na obsah